• Xero-Service Ostrów Wielkopolski
  • Xero-Service Ostrów Wielkopolski
  • Xero-Service Ostrów Wielkopolski
Pobierz sterowniki

XERO-SERVICE - Skuteczny partner w serwisie!

Firma XERO-SERVICE Mirosław Leśnierowski specjalizuje się od wielu lat w serwisie sprzętu biurowego tzn.: kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów, niszczarek, bindownic, itp.

Najwięksi producenci urządzeń biurowych zaufali naszej firmie. Uwzględnili fachowość oraz doświadczenie naszych inżynierów serwisu, których cel to zaufanie Klienta, rzetelność oraz krótki czas naprawy. Prowadzimy serwis urządzeń wielu znanych producentów: Nashuatec, Hewlett Packard, Canon, Konica Minolta, Samsung, Toshiba, Ricoh, Rex Rotary, Gestetner, Danka, Develop, Xerox, Sharp, Panasonic, Brother i wiele innych. Nasz serwis jest dyspozycyjny dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

Czas reakcji serwisu w naszej firmie to 8 godzin roboczych.

XERO-SERVICE prowadzi szeroki zakres usług:

Ponadto oferujemy Państwu obłsugę techniczną Waszego sprzętu na zasadach „kontraktu serwisowego”. Umowa Obsługi Serwisowej zapewnia, iż Państwa urządzenie jest stale utrzymane w optymalnym stanie technicznym. Bieżącą kontrolę nad urządzeniami sprawuje serwis . Wystarczy, że co miesiąc przekażecie Państwo dane o stanie licznika i kondycji sprzętu. My przeprowadzimy komputerową symulację pracy produktu, dzięki czemu nie ma konieczności pamiętania terminów wizyt serwisowych, czy konserwacyjnych. Priorytetowa obsługa Klientów objętych Umową Serwisową oznacza, że jesteście Państwo obsługiwani w pierwszej kolejności, z zachowaniem zapisów umowy i czasów w niej określonych. Uproszczenie administracyjne to jedna faktura, jaką otrzymacie Państwo od nas za uwzględnioną w umowie liczbę kopii/ wydruków. Innych faktur - za części, naprawy, wizyty serwisowe itp. nie otrzymacie, bo za nic Dodatkowo nie płacicie!